• PCI-E 1X, hogy 16X Kelő Kártya Bővítő PCIE PCI Express Adapter USB 3.0 Kábel + 15Pin Molex-SATA tápcsatlakozó

PCI-E 1X, hogy 16X Kelő Kártya Bővítő PCIE PCI Express Adapter USB 3.0 Kábel + 15Pin Molex-SATA tápcsatlakozó

  • Ft3 298

Kapcsolódó termékek

Termékleírás

  • kábel típusa: Duplex
  • Termék Állapota: Raktáron
  • Optikai Osztály: Singlemode OS2
  • Típus: Ethernet Kábelek
  • Csatlakozó Db: 4
  • Kábel Színe: Sárga
  • Modell Száma: FCA-LCLC-SM
  • Kábel hossza: 1m, 2m, 3m, 4m, 5m, 6m, 7m, 8m, 9m, 10m
  • Márka Név: SHUN SHENG
  • Csomag: Igen

  • Csomag Méret: 20cm x 15cm x 3cm (7.87in x 5.91in x 1.18in)
  • Készülék Típus: Csomag
  • Csomag Súlya: 0.22kg (0.49lb.)

Eladjuk itt: 2db / csomag

LC LC duplex Singlemode OS2

Optikai osztály: OS2 Singlemode 9/125µ

Kábel típusa: Duplex (2x mag + 2x LC csatlakozók + 2x LC csatlakozók)

Beiktatási:

Vissza veszteség: > 50 dB

Lengyel típus: PC

Kábel színe: Sárga

Kábel kabát: LSZH, kábel átmérő 3.0 mm

Csomag: Linkway polybag matrica, valamint a vizsgálati jelentések

Kábel Hossz: 1m ~ 10m

Garantáljuk a minőséget ez a bázis a Távközlési Első Osztály:

Az üvegszálas kábelt használunk eredetileg: Corning (USA), YOFC (Kína)

Az optikai csatlakozó foglalat használjuk eredetileg Japánból: Hajthatatlan

A kábel anyagok LSZH névleges acc. az IEC 60332-3

Minden anyag, amely megfelel az RoHS & REACH

100% beiktatási vissza veszteség teszt jelentés, 3D interferencia teszt opcionális

Címkék: patch kábel, 10m kábel, kábel, Olcsó patch kábel, Magas Minőségű, 10m kábel, Kína kábel Szállítók

© Kereskedelmi-Nagykereskedelem.news. Minden Jog Fenntartva